hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  TOKİ açık artırma ne zaman, saat kaçta, nerede yapılacak? TOKİ konut ve iş yeri satışı bilgileri!

  TOKİ açık artırma ne zaman, saat kaçta, nerede yapılacak TOKİ konut ve iş yeri satışı bilgileri
  expand

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'na bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından gerçekleştirilecek olan açık artırmanın tarihi açıklandı. Açık artırmada 43 ilde toplam 216 konut ve 17 ilde toplam 393 iş yeri satışa sunulacak. Peki, TOKİ açık artırma ne zaman, saat kaçta, nerede yapılacak? İşte TOKİ konut ve iş yeri satışı bilgileri...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere 43 ilde konut, 17 ilde ise iş yeri satışı için geri sayım devam ediyor. Toplu Konut İdaresi (TOKİ), açık artırma yöntemiyle konut ve iş yeri satışı yapacağını duyurdu. Alıcılar, TOKİ Başkanlığı tarafından satılacak konut ile iş yerlerine yüzde 25 peşinat ve 48 ay vade ile sahip olabilecek.

  Konutlar; anahtar teslim tarihinden itibaren 1 (bir) yıl sonrasına kadar üçüncü kişilere devir ve temlik edilemeyecek. Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek. Detaylı bilgilere "www.toki.gov.tr" ile www.emlakmuzayede.com.tr internet adreslerinden ve "444 86 54" numaralı telefondan ulaşılabilecek.

  TOKİ açık artırma ne zaman, saat kaçta, nerede yapılacak TOKİ konut ve iş yeri satışı bilgileriTOKİ KONUT VE İŞ YERİ SATIŞI AÇIK ARTIRMA NE ZAMAN?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TOKİ konut ve iş yeri için açık artırma 11-12-13 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Açık artırma konutlar için 11 Ekim 2023 Çarşamba günü, iş yerleri için 12 Ekim 2023 Perşembe günü yapılacak. Samsun Toybelen'de satışa sunulan iş yerleri için ise 13 Ekim 2023 Cuma günü açık artırma yapılacak. Saat 10.30'da gerçekleştirilecek açık artırmalar, TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara The Green Park Hotel'de yapılacak. Ayrıca internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek.

  TOKİ açık artırma ne zaman, saat kaçta, nerede yapılacak TOKİ konut ve iş yeri satışı bilgileriTOKİ AÇIK ARTIRMA DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!

  TOKİ KONUT SATIŞI YAPILACAK İLLER

  Alıcılar; Afyonkarahisar, Adana, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Batman, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Sivas, Siirt, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Van ve Yozgat illerinde satışa sunulan konutlara yüzde 25 peşinat 48 ay vadeyle sahip olabilecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TOKİ İŞ YERİ SATIŞI YAPILACAK İLLER

  Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Denizli, Elazığ, Giresun, İstanbul, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Konya, Kütahya, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon illerinde satışa sunulan iş yerleri ise yüzde 25 peşinat 48 ay vadeyle alınabilecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow