magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu… 5 Şubat Çarşamba gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu… 5 Şubat Çarşamba gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi 5 Şubat 2020 tarihli yeni bölümde gelinler arasından en fazla puanı alarak çeyrek altını elde etti. Bilezik krizinin yaşandığı bölümde hazırlanan pankart ise ortamı gerdi. İşte Gelinim Mutfakta puan durumu öncesinde programda meydana gelen gelişmeler…

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın üçüncü oylamasının yapıldığı 5 Şubat’ta en düşük ve en yüksek puan alan isimleri gösterdi. Peki, programda bugün neler yaşandı?


MUTFAKTA PANKART VE BİLEZİK KRİZİ


Nihan, kendisi hakkında yazılan pankarta çok öfkeleniyor. Öte yandan gelinlerden biri kaynanasının kendisine 8 bilezik takacağını belirterek düğünde 4 bilezik astığını ve buna tepki olarak bilezikleri koluna takmadığını belirtiyor. Arkadaşının bu kararını eleştiren diğer gelinlerse “Ben olsam rezil olmamak için bilezikleri koluma takardım” yorumunda bulunuyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU ÇARŞAMBA


Yeni haftanın üçüncü puanlamasının verildiği günde yemek tadım işlemleri sonrasında günün en düşük ve en yüksek puanını alan isimler ortaya çıktı.


Günün en düşük puanını alan gelini 9 puanla Burçin olarak açıklandı.


Burçin'în hemen ardından en düşük puanı elde eden ikinci gelin 13 puanla Nihan oldu.


Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin ise 16 puanla Dilara olarak belirlendi. Ayça ise 14 puanla günü ikincilikle bitiriyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS