Afet durumunda kimin görevi ne? - Korkutan Gerçek: Deprem 6

Video: Afet durumunda kimin görevi ne? - Korkutan Gerçek: Deprem 6
CNN TÜRK muhabiri <a class="in-news-link" href="/cansu-karadan" target="_blank" title="Cansu Karadan haberleri">Cansu Karadan</a> ve kameraman <a class="in-news-link" href="/serdar-cetin" target="_blank" title="Serdar Çetin haberleri">Serdar Çetin</a>'in hazırladığı <a class="in-news-link" href="/korkutan-gercek-deprem" target="_blank" title="Korkutan Gerçek: Deprem haberleri">Korkutan Gerçek: Deprem</a> haber dizisinin 6. ve son bölümünde, olası bir afet durumunda kime ne görev düştüğünü AFAD Başkanı <a class="in-news-link" href="/mehmet-gulluoglu" target="_blank" title="Mehmet Güllüoğlu haberleri">Mehmet Güllüoğlu</a> anlattı.

CNN TÜRK muhabiri Cansu Karadan ve kameraman Serdar Çetin'in hazırladığı Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin 6. ve son bölümünde, olası bir afet durumunda kime ne görev düştüğünü AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu anlattı.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Deprem gerçeği ve beton tabutlar" adlı birinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Kamu binaları, okullar depreme hazır mı?" adlı ikinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Avcılar'da 19 yılda ne yapıldı?" adlı üçüncü bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Kentsel dönüşümün neresindeyiz?" adlı dördüncü bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Deprem anı konusunda bilinçli miyiz?" adlı beşinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS