hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Avcılar'da 19 yılda ne yapıldı? - Korkutan Gerçek: Deprem 3

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  KAYNAKCNN TÜRK

  Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin bugünkü bölümünde 17 Ağustos'ta İstanbul'da en büyük acının yaşandığı Avcılar var. İlçe depremden önce nasıldı Depremden sonra ne hale geldi? Şu an ne durumda? CNN TÜRK muhabiri Cansu Karadan ve kameraman Serdar Çetin, Avcılar'a gitti, emlakçı Cemalettin Gümüş ve Jeofizik Uzmanı Yar. Doç. Dr. Oğuz Gündoğdu ile konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Deprem gerçeği ve beton tabutlar" adlı birinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

  Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Kamu binaları, okullar depreme hazır mı?" adlı ikinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

  Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Kentsel dönüşümün neresindeyiz?" adlı dördüncü bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

  Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Deprem anı konusunda bilinçli miyiz?" adlı beşinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

  Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Afet durumunda kimin görevi ne?" adlı altıncı bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow