Avcılar'da 19 yılda ne yapıldı? - Korkutan Gerçek: Deprem 3

Video: Avcılar'da 19 yılda ne yapıldı? - Korkutan Gerçek: Deprem 3
<a class="in-news-link" href="/korkutan-gercek-deprem" target="_blank" title="Korkutan Gerçek: Deprem haberleri">Korkutan Gerçek: Deprem</a> haber dizisinin bugünkü bölümünde 17 Ağustos'ta <a class="in-news-link" href="/istanbul" target="_blank" title="İstanbul haberleri">İstanbul</a>'da en büyük acının yaşandığı <a class="in-news-link" href="/avcilar" target="_blank" title="Avcılar haberleri">Avcılar</a> var. İlçe depremden önce nasıldı Depremden sonra ne hale geldi? Şu an ne durumda? CNN TÜRK muhabiri <a class="in-news-link" href="/cansu-karadan" target="_blank" title="Cansu Karadan haberleri">Cansu Karadan</a> ve kameraman <a class="in-news-link" href="/serdar-cetin" target="_blank" title="Serdar Çetin haberleri">Serdar Çetin</a>, Avcılar'a gitti, emlakçı <a class="in-news-link" href="/cemalettin-gumus" target="_blank" title="Cemalettin Gümüş haberleri">Cemalettin Gümüş</a> ve Jeofizik Uzmanı Yar. Doç. Dr. <a class="in-news-link" href="/oguz-gundogdu" target="_blank" title="Oğuz Gündoğdu haberleri">Oğuz Gündoğdu</a> ile konuştu.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin bugünkü bölümünde 17 Ağustos'ta İstanbul'da en büyük acının yaşandığı Avcılar var. İlçe depremden önce nasıldı Depremden sonra ne hale geldi? Şu an ne durumda? CNN TÜRK muhabiri Cansu Karadan ve kameraman Serdar Çetin, Avcılar'a gitti, emlakçı Cemalettin Gümüş ve Jeofizik Uzmanı Yar. Doç. Dr. Oğuz Gündoğdu ile konuştu.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Deprem gerçeği ve beton tabutlar" adlı birinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Kamu binaları, okullar depreme hazır mı?" adlı ikinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Kentsel dönüşümün neresindeyiz?" adlı dördüncü bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Deprem anı konusunda bilinçli miyiz?" adlı beşinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Afet durumunda kimin görevi ne?" adlı altıncı bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS