Deprem anı konusunda bilinçli miyiz? - Korkutan Gerçek: Deprem 5

Video: Deprem anı konusunda bilinçli miyiz? - Korkutan Gerçek: Deprem 5
Büyük Marmara depreminin ardından toplumda <a class="in-news-link" href="/deprem" target="_blank" title="deprem haberleri">deprem</a> konusunda müthiş bir hassasiyet oluşmuş, neredeyse her evde deprem çantaları oluşturulmuştu. Acının ardından 19 yıl geçti. Peki o 19 yılda deprem çantalarımıza ne oldu? Deprem anında ne yapmamız gerektiğini biliyor muyuz? CNN TÜRK muhabiri Cansu Karadan ve kameraman Serdar Çetin, hazırladıkları Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin 5. bölümünde afet yönetim bürosu sorumlusu Hakan Özdemir'le konuştu ve bu sorulara cevap aradı.

Büyük Marmara depreminin ardından toplumda deprem konusunda müthiş bir hassasiyet oluşmuş, neredeyse her evde deprem çantaları oluşturulmuştu. Acının ardından 19 yıl geçti. Peki o 19 yılda deprem çantalarımıza ne oldu? Deprem anında ne yapmamız gerektiğini biliyor muyuz? CNN TÜRK muhabiri Cansu Karadan ve kameraman Serdar Çetin, hazırladıkları Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin 5. bölümünde afet yönetim bürosu sorumlusu Hakan Özdemir'le konuştu ve bu sorulara cevap aradı.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Deprem gerçeği ve beton tabutlar" adlı birinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Kamu binaları, okullar depreme hazır mı?" adlı ikinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Avcılar'da 19 yılda ne yapıldı?" adlı üçüncü bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Kentsel dönüşümün neresindeyiz?" adlı dördüncü bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Afet durumunda kimin görevi ne?" adlı altıncı bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS