hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kentsel dönüşümün neresindeyiz? - Korkutan Gerçek: Deprem 4

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  KAYNAKCNN TÜRK

  Deprem olduğu anda yapılacaklar önemli. Ama daha önemlisi kuşkusuz daha deprem yaşanmadan yapılması gerekenler. Çünkü malum deprem öldürmez, binalar öldürür. Bunun için tam 6 yıl önce kentsel dönüşüm startı verildi. 6 yılda binlerce konut yenilendi. Ancak kimi yerlerde ise dönüşüm yılan hikayesine döndü. CNN TÜRK muhabiri Cansu Karadan ve kameraman Serdar Çetin, Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin 4. bölümünde İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı ve Kadıköy Belediyesi Beton Zemin Laboratuvarı Sorumlusu Menekşe Perdi'yle konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Deprem gerçeği ve beton tabutlar" adlı birinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

  Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Kamu binaları, okullar depreme hazır mı?" adlı ikinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

  Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Avcılar'da 19 yılda ne yapıldı?" adlı üçüncü bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

  Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Deprem anı konusunda bilinçli miyiz?" adlı beşinci bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

  Korkutan Gerçek: Deprem haber dizisinin "Afet durumunda kimin görevi ne?" adlı altıncı bölümünü izlemek için burayı tıklayın.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow