Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli 8 yeni film vizyona girecek. Seyirciyle buluşan yapımlar arasında, 15 Temmuz 2016'da yaşanan darbe girişiminin anlatıldığı ''şafak vakti'' de bulunuyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

''Şafak vakti'', FETÖ mensuplarının 15 Temmuz'da kalkıştığı darbe girişimin konu alıyor. Sinema severlerin merakla beklediği ve yönetmenliğini Volkan Kocatürk'ün üstlendiği filmde 15 Temmuz gecesi yaşananlar gözler önüne seriliyor.

Bu haftanın bir diğer Türk filmi ise "çılgın ortak", film, bir cinayeti çözmek için görevlendirilen iki dedektifin komik maceralarını konu alıyor.

Filmin yönetmenliğini Özgür Selvi üstlendi.90'lı yılların ses getiren yapımlarından "Space Jam'''in devamı niteliğindeki ''yeni efsane", haftanın dikkat çeken yapımlarından.

Efsane NBA oyuncusu Michael Jordan'ın rol aldığı ilk yapımın ardından bu ikinci filmde ise bir başka NBA yıldızı Lebron James başrolde.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Romantik komedi sevenler için haftanın yapımı ise "Paris'te bahar" film, 16 yaşındaki genç Suzanne'in kendinden yaşça büyük bir tiyatro oyuncusuyla tanışması ve ardından yaşananları konu alıyor.