Halkalı'da okul servisi betona saplandı

Video: Halkalı'da okul servisi betona saplandı
<a class="in-news-link" href="/istanbul" target="_blank" title="İstanbul haberleri">İstanbul</a> <a class="in-news-link" href="/halkali" target="_blank" title="Halkalı haberleri">Halkalı</a>'da bir <a class="in-news-link" href="/okul" target="_blank" title="okul haberleri">okul</a> servisi ıslak betona saplandı. Şoför, uyarı levhası olmadığını söyledi.

İstanbul Halkalı'da bir okul servisi ıslak betona saplandı. Şoför, uyarı levhası olmadığını söyledi.

Olay sabah 08.30 sularında Halkalı Merkez Mahallesi Billur Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, sokaktan öğrenci alan servis şoförü, geri geri manevra yaparken aracın sol arka tekeri yol çalışması nedeniyle dökülen ıslak betona battı. Araç içinde bulunan öğrenciler kısa süreli panik yaşarken, uzun süre aracı battığı yerden çıkaramayan şoför, servis içinde bulunan öğrencileri, başka bir araçla okula gönderdi.

 Sorumlular hakkında şikayetçi olacağını söyleyen servis şoförü Özgür Yaman, "Burada oturan öğrenci vardı. Onu almaya gelmiştim. Sokaktan geri geri çıkarken buraya düştüm. Servisin içinde öğrenciler vardı. Onlar da haliyle korktular. Öğrenciler de ben de mağdur oldum. Çocuklar okullarına geç kaldı. Bu öğrenciler içinde sınavı olanlar vardı. Onlar sınavlarına geç kaldı. Böyle bir sorumsuzluk olmaz. Burada daha önce çalışma yapıldığına dair hiçbir uyarıcı levha yok. İlgililerin bu işleri yaparken daha sorumlu davranmasını rica ediyoruz.  Üstünü kapatmışlar herhalde çukurun, ama buradaki çimento kurumamış ve gördüğünüz gibi aracım içinde. Bir buçuk saattir burada bekliyorum" dedi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS