Manisa TSO'da başkanlığa 4 aday talip

Manisa TSO'da başkanlığa 4 aday talip

MANİSA Ticaret ve Sanayi Odası'nda (TSO) başkanlık için mevcut başkan Adnan Erbil, Mehmet Yılmaz, Ayberk Aloğlu ve İdris Şendil aday oldu.

MANİSA Ticaret ve Sanayi Odası'nda (TSO) başkanlık için mevcut başkan Adnan Erbil, Mehmet Yılmaz, Ayberk Aloğlu ve İdris Şendil aday oldu. Meslek komiteleri seçimlerinden çıkmayı başaran adaylar, 13 Nisan Cuma günü başkanlık için yarışacak.


Manisa TSO'da başkanlık yarışı başladı. Başkanlık için aday olduklarını açıklayan mevcut Başkan Adnan Erbil, Mehmet Yılmaz, Ayberk Aloğlu ve İdris Şendil önce meslek komitesi seçimlerinde yarıştı. Yaklaşık 5 bin üyenin katıldığı meslek komitesi seçimlerinde, adaylar önce komitelerinden çıkmak için uğraş verdi.


Sandıkların açılmasıyla birlikte Manisa TSO'da 65 meclis üyesi ve 155 komite üyesi belirlendi. Seçimlerde Adnan Erbil ile Mehmet Yılmaz, Ayberk Aloğlu ve İdris Şendil kendi komitelerinden seçilmeyi başardı. Öte yandan mevcut başkan Adnan Erbil ve başkan adayı Ayberk Aloğlu, komitelerinden eşit derecede oy alırken, yapılan kura sonucu her iki isim de seçildi.


13 Nisan Cuma günü Manisa TSO binasında yapılacak seçimlerde ise yönetim kurulu üyeleri, TOBB delegeleri ve disiplin kurulu üyeleri belirlenecek. Belirlenen başkan ve yönetimi 4 sene boyunca Manisa'da iş dünyasına yön verecek.


Nermin UÇTU / MANİSA,(DHA)


FOTOĞRAFLI


 


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS