MEÜ öğrencilerine TRT'den iki ödül

MEÜ öğrencilerine TRT'den iki ödül

MERSİN Üniversitesi (MEÜ) İletişim Fakültesi öğrencileri, Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu (TRT) tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen 'TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması'ndan iki birincilik ödülü ile döndü.

MERSİN, (DHA) - MERSİN Üniversitesi (MEÜ) İletişim Fakültesi öğrencileri, Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu (TRT) tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen 'TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması'ndan iki birincilik ödülü ile döndü.

Türkiye'nin yanı sıra Orta Asya, Balkanlar ve KKTC'de iletişim eğitimi alan 351 öğrencinin yer aldığı yarışmanın İstanbul'daki TRT Tepebaşı Stüdyosu'nda gerçekleşen ödül töreninde MEÜ İletişim Fakültesi RTV ve Sinema Bölümü 4'üncü sınıf öğrencilerinden; Muhammed Enes Ertaş, Aygül Yıldız, Melih Bilgin ve Aykut Karataş Belgesel Film kategorisinde 'Duvardaki Sanat' isimli eserle birincilik ödülünün sahibi oldu. Muhammed Enes Ertaş, Aykut Karataş ve Melih Bilgin, Televizyon Haber Programı kategorisinde de ekmek israfının ele alındığı 'Bir Lokma Ekmek' adlı projeyle birinciliğe layık görüldü.

Öğrencilere ödülleri TRT Genel Müdürü İbrahim Eren  ve Radyo, Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği Başkanı Yusuf Gürsoy tarafından verildi.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS