Stajyer avukatlar Başkan Yeşilboğaz'a ziyaret

Stajyer avukatlar Başkan Yeşilboğaz'a ziyaret

TÜRKİYE Barolar Birliği’nin (TBB) ev sahipliğinde gerçekleştirilen Staj Eğitim Programı'nı başarıyla tamamlayan Mersin Barosu'na kayıtlı 30 stajyer avukat, Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz'ı ziyaret etti.

MERSİN, (DHA) - TÜRKİYE Barolar Birliği’nin (TBB) ev sahipliğinde gerçekleştirilen Staj Eğitim Programı'nı başarıyla tamamlayan Mersin Barosu'na kayıtlı 30 stajyer avukat, Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz'ı ziyaret etti.

Ziyarette, 17-22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen eğitim programının stajyerlerin meslek hayatına büyük katkı sağlayacağını belirten Yeşilboğaz, "Meslekte başarılı olmanın sırrı, tecrübe kazanmaktır. TBB'de çok verimli ve üst seviyede eğitim programı düzenleniyor. Daha önce bu staj eğitimine katılan stajyer avukatlar, mesleki hayatlarında çok büyük tecrübe kazandılar" dedi.

Avukatlığın dinamik bir meslek olduğunu vurgulayan Yeşilboğaz, "Avukatlık mesleğinde kendini sürekli yenilemek, geliştirmek çok önemlidir. Bir avukat ne kadar bilgili ve tecrübeli olursa, o kadar başarılı olur. Ayrıca, bu eğitim diğer barolarla tanışıp kaynaşmanıza da yardımcı olacaktır. Mesleki hayatta barolar ile dayanışma çok önemlidir. Bu nedenlerle Türkiye Barolar Birliği’nden almış olduğunuz eğitimleri çok önemsiyoruz" diye konuştu.

Stajyer avukatlar ise Yeşilboğaz ve TBB yönetimine teşekkür etti.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS