hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Boğa Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu... Yengeç Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Boğa Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu... Yengeç Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Boğa erkeği ve yengeç kadını duygusal anlamda uyumlu bir çift olur. Birbirlerinin yanında olmaları ve birbirlerine karşı anlayışlı olmaları ilişkilerinin daha sağlam ilerlemesini sağlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Boğa Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu...

   Hassas ve kırılgan olan yengeç kadınına yaklaşan boğa erkeğinin biraz düşünceli ve naif olması gerekebilir. Aralarındaki uyumu birbirlerine saygı duyarak sağlayabilecek olan boğa ve yengeç isterlerse oldukça mutlu olabilir. Su ve toprak grubu burçlarının farklı karakteristik yapılarına sahip oldukları için birbirlerini tamamlayan iki burçtur.

   Boğa erkeği daha sert bir yapıya sahipken yengeç kadını daha alıngan ve yumuşaktır. Bu farklılıklar zamanla birbirlerine alışmalarını da sağlayabilir birbirlerinden uzaklaşmalarına da neden olabilir. Bundan dolayı aralarındaki sevgi ve güven bağı ilişkinin gidişatı için önemli olur.

   Yengeç Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Boğa erkeği yengeç kadınının bir ilişkide aradığı her şeye sahiptir. Yengeç kadını ihtiyacı olduğu zaman omzunu boğa erkeğine yaslayabilir ve aradığı gücü onda bulabilir. Birbirlerini birçok açıdan tamamlayan bu iki karakter kendilerini güvende hissederler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Yengeç kadınının kendini biraz kıskançlıklardan uzak tutması ve alınganlıklarını azaltması gerekebilir. İki taraf da sağlam adımlar atma taraftarı oldukları için ilişkileri uzun sürerse evliliğe kadar gidebilir.

   Boğa Erkeği Özellikleri

   Boğa burcu erkeği sakin ve sıcakkanlı duruşu ile herkesin dikkatini çeken bir karakterdir. Kızdıklarında her ne kadar sinirli olsalar da bu durumda onlardan uzak durmak daha iyi olur. Çünkü boğa erkekleri sinirli olduklarında anlayışsız olabilir ve karşısındakini kırabilir. Gayret etmeyi, bir şeyler için çabalamayı seven boğa erkekleri insanlara ve sevdiklerine yardımcı olmayı da sever.

   Genelde orta boylu olan boğa erkeklerinin burunları yüz yapılarına göre büyük olabilir. Gözleri ve saçları dikkat çeken boğaların bünyeleri de kilo almaya meyillidir. Şefkat sahibi olan boğa erkeği duygusaldır ve tanıştığı herkese karşı sıcak davranmaya çalışır. Genellikle yaptıkları her işte istikrarlarını korumaya çalışırlar ve bu burçlarının en olumlu özelliğidir. 

   Yengeç Kadını Özellikleri

   Yengeç burcu kadınlarının hassas ve alıngan bir yapıları vardır. Merhametli ve anaç olduklarından bazen kırılabilir ve kendi kabuklarına çekilebilirler. Aynı anda hem üzgün hem mutlu hem de sinirli olabilen yengeç kadınları bazen çevreleri tarafından anlaşılmayabilirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Eleştirilmekten hiç hoşlanmaya yengeç kadını başkalarını eleştirmeyi sever. Kolay yuva kurabilir ve erkeğini benimseyerek onun himayesi altına girebilir. Aşkı yüreğinde hisseden bir burç olduğundan sevdiğine kolay bağlanır ve ondan kopması çok zor olur.

   Sevdiği ve istediği her şey için elinden geleni yapan yengeç kadını karşısından da aynı özveriyi bekler. Yengeç burcu utangaç olduğundan cinsel yaşamında da çekingen bir tavır sergiler. İlk adımı karşısındakinden bekler ve ilişkide kendini geride tutmak ister. İsteklerini belli etmeden karşısındakinin isteğine göre hareket eden yengeç kadını cinsel olarak partnerine ayak uydurabilir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow