hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Reyting sonuçları 18 Kasım 2023 Cumartesi! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi, Almanya Türkiye maçı mı?

  Reyting sonuçları 18 Kasım 2023 Cumartesi Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi, Almanya Türkiye maçı mı
  expand

  Medya gündemini takip edenler ve televizyon izleyicileri tarafından takip edilen reyting sonuçları verileri açıklandı. Dizilerin, yarışma programlarının ve haber bültenlerinin ilk sıralarda yer aldıkları reytinglerde 18 Kasım'ın en çok izlenenleri belli oldu. Peki, dün en çok hangi kanal takip edildi? İşte gecenin reyting birincisi...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bilindiği üzere her sabah, bir önceki güne ait reyting sonuçları açıklanıyor. 18 Kasım tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklanmasıyla birlikte hangi yapımların ilk sıralamalara yerleştiği merak ediliyor. Dünün en çok izlenen yapımların izleyicilerin tercihleri ile belirlendi. 

  18 KASIM REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI

  18 Kasım tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Total'de 1.sırada TRT1'de izleyiciyle buluşan “Almanya Türkiye hazırlık maçı”, 2. sırada yine TRT1'de yayınlanan “Gönül Dağı”, 3.sırada ATV'de ekrana gelen Kardeşlerim yer aldı.

  AB grubunda ise yine TRT1'de ekrana gelen “Almanya Türkiye hazırlık maçı”, 2.sırada TRT1’de yayınlanan “Gönül Dağı”, 3.sırada “Masterchef Türkiye All Star” yer aldı.

  Reyting sonuçları 18 Kasım 2023 Cumartesi Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi, Almanya Türkiye maçı mı

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow