Gameloft 20. yaşını 30 ikonik Gameloft oyunu ile kutluyor

Gameloft 20. yaşını 30 ikonik Gameloft oyunu ile kutluyor

Gameloft bu dönüm noktasında, daha önce akıllı cihazlarda bulunmayan oyunlar dahil olmak üzere 30 ikonik Gameloft oyununu oyunseverlerle buluşturuyor

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, önemli dönüm noktası olan 20. yıl dönümünü kutluyor. 

Geçmişten günümüze bakıldığı zaman, mobil oyun pazarının yaratılmasında büyük bir rol oynayan ve endüstriye katkıları ile adından sıkça söz ettiren Gameloft statüsünü son yıllarda daha da güçlendiriyor. 20 yıllık geçmişi, yaklaşık 800 oyun deneyimi ile Gameloft, gelecek yıllar için de sınırlarını zorlamayı hedefliyor.

“Yirmi yıl, oldukça büyük bir başarım.”diyen Gameloft CFO’su Alexandre de Rochefort, “Bu bizim için bir kutlama anı, geriye dönüp baktığımız zaman endüstrinin nasıl değiştiğini ve geliştiğini görmek, daha basit telefonlar için daha basit oyunların başlangıcını hatırlamak ve gelecekte geliştiricilerin, daha güçlü platformlarda, yeni teknolojiler ile sınırları zorlayabileceklerini görebilmektir. Başlangıçta orada olduğumuzu ve bugün de endüstrinin şekillenmesinde yardımcı olduğumuzu belirtmekten gurur duyuyorum.”

Bu önemli dönüm noktasını kutlamak için Gameloft, yirmi yılı aşkın süredir bu yolculuğa katılan oyuncularına özel bir yıl dönümü hediyesi sunuyor. 16 Nisan itibariyle Gameloft Classics uygulaması Android cihazlar üzerinden ücretsiz bir şekiIde erişilebilir. Gameloft Classics, adeta mobil oyunculuk son yirmi yılının kutlanması sayılmaktadır. Birçoğu daha önce hiçbir akıllı cihazlarda oynanmamış efsanevi 30 eğlenceli ve Retro oyunlardan oluşan bir derlemedir.

Gameloft Classics uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamanın içerisinde herhangi bir oyun içi satın alım ya da monetizasyon modeli bulunmamaktadır. 

Gameloft Classics, klasik puzzle oyunu Bubble Bash 2, zombi istilasına karşı Zombie Infection, klasik tanışma oyunu Date or Ditch 2, orijinal aksiyon shooter oyunu NOVA, arcade klasiği Block Breaker Deluxe 2, 3 ve çok daha fazlasını içermektedir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS