hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  AK Parti programındaki saldırının yeni görüntüsü ne anlatıyor?

  AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Aziz Yeniay'ın seçim çalışması sırasında tabanca ve uzun namlulu silahla saldırı düzenlenmişti. Saldırıda bir kişi ağır yaralanmıştı. Saldırının ardından yeni görüntüler ortaya çıktı. Detayları CNN TÜRK Muhabiri Hasret Kaya aktardı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Basın mensuplarına açıklama yapan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya şu ifadeleri kullandı;

  Dün Küçükçekmece’de silahlı bir saldırı meydana gelmiş, saldırıda bir vatandaşımız ağır yaralanmıştı. Saldırıdan hemen sonra emniyet birimlerimiz geniş çaplı tahkikat başlattı ve operasyonlar düzenlemeye başladı. 57 ayrı adrese düzenlenen operasyonlarda şu ana kadar 17 şahıs gözaltına alındı. Bunlarla beraber 3 ruhsatsız silah da ele geçirildi.

  Operasyonlarımız devam ediyor. Diğer seçimlerde olduğu gibi 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nin huzur ve güven içerisinde gerçekleşmesi için biz İçişleri Bakanlığı olarak gerekli tüm tedbirleri hassasiyetle aldık. Almaya da devam ediyoruz. Biz şehir eşkıyalarına, organize suç örgütlerine, halkımızın huzurunu kaçırmaya çalışanlarla, milletimizin canına ve malına kast eden suç odaklarıyla mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz. Halkımızın huzurunu bozanlara asla ama asla müsaade etmeyeceğiz. Milletimizin huzurunu bozanların huzurunu bozmaya devam edeceğiz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow