Bu çocuklarda gelecek var

Bu çocuklarda gelecek var

Kanal D’ nin çocuk dizi oyuncuları, Doğan TV Yöneticilerinin görevlerini bir günlüğüne devir aldı.

Türkiye’nin kanalı Kanal D, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda günün anlam ve önemini içeren özel bir çalışmaya imza attı.


Kanal D dizilerinin sevilen çocuk oyuncuları, kanal yöneticilerinin yerine geçti. Doğan TV Yöneticilerinin görevlerini devir alan çocuk oyuncular, ‘Bu Çocuklarda Gelecek Var’ yorumları ile kanal çalışanları ile çok güzel bir gün geçirdi.


Poyraz Karayel’de Sinan karakteri ile izleyicisiyle buluşan Ataberk Mutlu, Doğan TV CFO&COO’su Erdem Seçkin’in, yine aynı dizinin İsa’sı Emirhan Akbaba, Kanal D Genel Müdürü Barış Tünay’ın, Hayat Şarkısı’nda küçük Melek’e hayat veren Aden Duru Orak, Doğan TV Strateji ve Proje Yönetimi Grup Başkanı Özge Bulut Maraşlı’nın, küçük Hülya’yı canlandıran Sibel Melek Arat, Kanal D Dramalardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hülya Vural’ın, küçük Kerim Taha Yusuf Tan ise Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar’ın, yerini alırken, Tatlı İntikam’ın küçük yıldızı Bengisu rolündeki Alya İydis, D Productions Genel Müdürü Müge Turalı Pak’tan kısa süreliğine görevi devraldı. Minik yıldızların keyifli görüntüleri Magazin D kameralarına yansıdı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS