{$ day.Temps.HighTemp $} °
Vedat Karabulut Vedat Karabulut

Brand Week Istanbul 2022 başlıyor

31.10.2022 Pazartesi | 09:07

Yılın en ilham verici haftası için hazır mısınız? Her sene olduğu gibi yine harika bir etkinliğe katılacağımdan dolayı mutluyum. Her etkinlikte olduğu gibi Brand Week Istanbul’da da olmak gerçekten ilham verici diye düşünüyorum. Bu sene yine konuşmacılar arasında değerli hocalarımız ve üstadlarımız da var. Dopdolu bir program akışı ile 5 gün boyunca bakalım bizleri neler bekleyecek. Pandemide duraklayan hayatımızda yeni başlangıçlar yapıyoruz. Bu yüzden, zaman şimdi sıfırlanma zamanı…

Brand Week Istanbul 2022’de önümüzdeki süreçte karşımıza çıkacak büyük değişim ve yenilenmeyi konuşulacak, kısaca “Time To Reset” diyecekler.

İletişimden ticarete, kültürden ekonomiye geleceği üzerine inşa edecekleri trendleri, yarına yön verecek tüm gelişmeleri alanında uzman isimlerle ve araştırma sonuçlarıyla ele alacaklar.

Bu sene 10’uncusu gerçekleşecek olan, dünyanın yaratıcı liderlerini bir araya getiren yılın en ilham verici haftası 7 Kasım’da başlıyor.

Etkinlik bitiminde mutlaka olumlu – olumsuz yönlerini de sizlere aktaracağım.

Haydi 7 – 11 Kasım’da buluşalım, görüşelim, dijital de konuşalım.

Sağlıkla ve Sevgiyle kalın,

3 KURALI LÜTFEN UNUTMAYIN! MASKE – MESAFE – TEMİZLİK

Diğer Yazıları

Pazarlama Dünyasının Yeni Gerçekleri! 2022 ve Sonrası

Pazarlama dünyasının geleceği hakkında kısa bilgi olarak; dijital pazarlama, kişiselleştirilmiş pazarlama, veri odaklı pazarlama, sosyal medya pazarlama, video pazarlama, sesli arama ve asistanlar, nesnelerin interneti (IoT) ve sanal gerçeklik (VR) gibi teknolojilerin etkisiyle daha da ilerleme kaydedecektir.

Devamını Oku 16.01.2023

Remarketing ve Retargeting Arasındaki Fark Nedir, Neden Önemli?

Yeniden pazarlama ve yeniden hedefleme birbirinin yerine kullanılabilir, ancak ücretli medya reklamcılarının bilmesi gereken bazı önemli farklılıklar vardır. İlk başta sanki aralarında bir fark yokmuş gibi algılanır. Lakin, öyle değil! Gelin hep beraber bu farklara bir göz atalım…

Devamını Oku 05.01.2023

Limon ağacı hikayesini hiç duydunuz mu?

Değerli okuyucularım; 2022’yi iyisiyle, kötüsüyle geride bırakmadan önce, son haftanın köşe yazısını Dijitalden bağımsız yazmak istedim. Bu haftaki köşe yazım “Sevgi, Yardımlaşma ve Özgüven” üzerine olsun dedim. Limon ağacı hikayesini hiç duydunuz mu?

Devamını Oku 26.12.2022
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS