magazin haberleri

Kısmetse Olur kim elendi? | Tuğçe Ergişi'nin ardından Hazal Babalık sürprizi

Kısmetse Olur kim elendi? | Tuğçe Ergişi'nin ardından Hazal Babalık sürprizi

Kısmetse Olur kim elendi sorusunun yanıt bulmasının ardından programda Tuğçe Ergişi ve Hazal Babalık sürprizi yaşandı. 26 Aralık'ta ekrana gelen haftanın finalinde Aycan ve Onur son ikiye kalan kişiler oldu. Rabia'nın haftanın birincisi seçilmesinden sonra Aycan yarışmada kalmayı garantiledi. Öte yandan son bölümde Tuğçe Ergişi ve Ünal Taylı programa katılırken, Hazal Babalık'ın geri dönmesi tüm yarışmacıları duygulandırdı.

Haftanın finalinde Aycan-Onur ve Gökhan üçgeninde önemli gelişmeler yaşandı. Gelin adayının kıskançlık durumunun artmasının üzerine Kısmetse Olur programının sunucusu Seda Akgül, çiftin ilişkilerinin bu şekilde devam edip edemeyeceğini sordu.

8 FOTOĞRAF İLE HAFTANIN FİNALİ

KISMETSE OLUR'DAN KİM ELENDİ?

Elenmek üzere önerilen isimler arasında Aycan Varış ve Turgay kaldı. Seda Akgül'ün yaptığı açıklama doğrultusunda Kısmetse Olur'da bu Rabi birinci oldu. Çeki alan Rabia hem 10 bin TL'nin sahibi oldu hem de arkadaşı Aycan'ı elenmekten kurtardı. Yarışmaya veda eden isim olan Turgay ise Seda Akgül ile vedalaştı. Umarım herkes aradığı mutluluğu bulur diyen Turgay, Sibel ile yaptığı veda konuşmasında evde sadece Gökhan'a dikkat etmesini istedi.

HAFTANIN FİNALİNDE NELER OLDU?

Kısmetse Olur'un 26 Aralık tarihinde ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşanırken programa damat adayları arasından Turgay veda etti. Turgay'ın vedasının ardından eve gelen Tuğçe Ergişi ise bir damat adayını televizyondan görip etkilendiği için yarışmaya katıldığını belirtti. Onur ve Aycan arasında yaşanan gerginliğin yoluna girdiği programda Onur ve Gökhan arasında sert bir tartışma yaşandı.

 SON BÖLÜM FRAGMANI

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı | 315. bölümde Onur ve Gökhan kavgası

Aycan’ın tavrının bu şekilde devam etmesi halinde evliliklerinin sürmeyeceğini ifade eden Onur yine gözyaşlarına boğuldu. Gergin geçen haftanın finalinde duygusal anlar yaşayan çift yeni bölümde birbirlerine sarılarak durumu düzeltmeye çalıştı

HAZAL BABALIK EVE Mİ DÖNECEK?

316. bölüm fragmanında ise Hazal Kayalı'nın eve dönerek yarışmacılar ile kucaklaşması ve göz yaşları içerisinde yaşadıklarını anlatması izleyicilerin dikaktinden kaçmadı. Hazal'ın eve döndüğünü gören yarışmacılar koşarak kendisine sarılırken evde oldukça duygusal dakikalar yaşandı.

KISMETSE OLUR SON BÖLÜM ÖZETİ

Kısmetse Olur’un Cuma günü ekrana gelen bölümünde Aycan Varış’ın Onur hakkında kullandığı sözlerin ardından Onur ve gelin adayı arasında büyük bir yüzleşme yaşanmış ve damat adayı Aycan’ın kendisine gelmesini istemişti.

Haftanın finali öncesi Aycan ve Onur arasında yaşanan gerginliğin boyutu artarken “Aklını başına al!” diye bağıran Onur, Berker’den de eleştiri aldı. “Kızın karşısında süt dökmüş kedi gibi duruyorsun gelmişsin burada bize artistlik yapıyorsun” diyen Berker, Onur’un sinirlenmesine neden oldu.

Salonda bulunan koltuğa tekme atarak alandan uzaklaşan damat adayı kız arkadaşının oynadığı görüntülerin izletilmesinin ardından Aycan’a uyarılarda bulundu.

Öte yandan Gökhan Sara, Sibel’den gala gecesinde kendisinin ismini yazmasını isterken Sibel, gözyaşlarına engel olamadı.

TUĞÇE ERGİŞİ YENİ GELİN ADAYI

 Kısmetse Olur'da eleme heyecanının yaşanmasının ardından programa katılan Tuğçe Ergişi yarışmaya bir damat adayını görüp etkilendiği için geldiğini dile getirdi. Gelin adayının eve girmesinin ardından Allah Allah diyerek şaşıran damat adayları Ergişi'nin kim için geldiğini merak etmeye başladı. Yeni bölüm fragmanında dikkat çeken bir diğer olay ise damat adayı Ünal Taylı'nın programa Sibel için katıldığı iddiası oldu. İşte Kısmetse Olur'un yeni bölüm fragmanı;

ÜNAL TAYLI KİMDİR?

Tuğçe Ergişi gibi İşte Benim Stilim'de yarışan Ünal Taylı'nın modellik yaptığı ifade edildi.Kendi satış mağazası da bulunan Ünal Taylı ünlülerin stil danışmanlığını da yapıyor.Programa Sibel için katıldığı öne sürülen Ünal'ın Sibel'den olumlu bir yanıt alamaması ise dikkatlerden kaçmadı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS