Mine Ayman Mine Ayman

11 Mayıs Boğa burcunda Yeniay! Etkileri ne olacak?

10.05.2021 Pazartesi | 09:12

Merhaba, haftaya Ay’ın Boğa burcundaki etkisiyle yavaş bir başlangıç yapabilir ve her şeyi ağırdan alabiliriz.

Salı gecesi 22:00’de gerçekleşecek Boğa burcundaki Yeni Ay’ın etkilerini Pazartesi itibariyle yoğun bir şekilde hayatımızda hissedebiliriz.

Boğa Yeni Ayı en çok burcu, yükseleni ya da Ay burcu Boğa, Akrep, Aslan ve Kova olanları etkileyecek.

Gündemimizdeki konular maddiyat, güzellik, sanat ve yeme içme konuları olabilir, bu alanlarda yeni gelişmeler yaşanabilir.

Ayrıca kadınlarla ilgili konular da gündemde olabilir, özellikle kadınlardan gelecek düşmanlıklara dikkat etmek gerekebilir! Venüs ve Merkür İkizler burcunda ilerlediği için bu dönemde herkes çok fazla ikilemde kalabilir, kararsızlık yüzünden yapılan planlar sürekli değişebilir.

Bu dönemde herkesin ruh hali çok çabuk değişebilir, bu yüzden verilen sözler tutulmayabilir ya da söylenen her şey doğru olmayabilir!

Bu dönemde iletişim dünyamız canlanabilir, çok fazla konuşma ve yazışma yapabiliriz ama fikirler sürekli değişeceği için çevremizdeki insanlarla güven sorunları yaşayabiliriz!

Bayramın birinci ve ikinci günü Ay İkizler burcunda olacağı için bol bol konuşma ve yazışma yapabiliriz, sevdiklerimizle havadan sudan konuşup vakit geçirebiliriz.

Bayramın ikinci günü büyük şans gezegeni Jüpiter Balık burcunda ilerlemeye başlayacak ve 28 Temmuz’a kadar Balık burcunda kalacak. Bu dönemde burcu, yükseleni ya da Ay burcu Balık, Akrep ve Yengeç olanlar çok şanslı olacaklar.

Bu burçlarda olanların hayatına yeni fırsatlar gelebilir. Bayramın üçüncü günü ve hafta sonu Ay Yengeç burcunda ilerleyecek, çok duygusal olabilir ve sevdiklerimize özlem duyabiliriz.

Çok hassas olabilir ve içimize kapanabiliriz! Evimizle ve ailemizle ilgilenebilir, yeni düzenlemeler yapabiliriz. Sevdiklerimizle bir arada olabileceğimiz huzurlu ve keyifli bayramlar dilerim.

 

Diğer Yazıları

14-20 Haziran haftası astroloji yorumları! Beklenmedik olaylar kapınızı çalabilir

Merhaba, haftaya sert bir başlangıç yapabilir ve bu hafta ciddi anlamda eski sorunlarla uğraşmak zorunda kalabiliriz!

Devamını Oku 14.06.2021

10 Haziran İkizler burcunda Güneş tutulması! Etkileri ne olacak?

Merhaba, haftaya bu perşembe ikizler burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulmasının sert etkisiyle başlayabilir, bu hafta önemli bir bitiş ya da başlangıç yaşayabiliriz.

Devamını Oku 07.06.2021

31 Mayıs - 6 Haziran haftasında bizleri neler bekliyor? Hangi burçlar daha şanslı?

Merhaba, haftaya İkizler burcundaki Merkür retrosunun yoğun etkisiyle kafamız bir hayli karışık bir şekilde başlıyoruz. İletişim trafiğimiz karışabilir ve bir çok iş aksayabilir! Bilgi kirliliği de artabileceği için bu dönemde her duyduğumuza inanmamamız çok faydalı olacaktır.

Devamını Oku 31.05.2021
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS