Mine Ayman Mine Ayman

21-27 Eylül haftası! Eski defterler açılabilir

21.09.2020 Pazartesi | 10:20

Merhaba, haftaya Ay’ın Akrep burcundaki etkisiyle hırslı ve tutkulu bir başlangıç yapabilir, aklımızdaki hedefe kilitlenebiliriz. Hislerimiz çok kuvvetli olabilir ve içimize doğanlar gerçekleşebilir. Derin ve gizli konular ilgimizi çekebilir, bu alanlarda araştırmalar yapabiliriz. Aşırı kıskançlık, sahiplenme ve kin duygularına karşı dikkatli olmak gerekebilir!

Ay Akrep burcundayken yeşil, turkuaz ve mavi renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir. Topaz, dumanlı kuvars, sitrin ve kaplan gözü gibi taşlar iyi gelebilir. Bu hafta salı ve çarşamba günleri Ay Yay burcunda ilerleyecek ve özgürlüğümüze düşkün olacağız. Yolculuk yapabilir ya da eski gittiğiniz yerleri özleyip yeniden gitme planları yapabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilir, yabancılarla ilgili bir gelişme yaşayabilir ya da yasal konularla ilgilenebilirsiniz.

Ay Yay burcundayken mavi ve lacivert renkleri fazla enerjiyi dengeler, lapus lazuli ya da mavi safir iyi gelebilir.

22 Eylül Salı 16:30 itibariyle Güneş Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak ve önümüzdeki 1 ay boyunca her türlü ilişki gündemimizde olacak. Sorunlu giden bir ilişkiyi düzeltmek için çaba gösterebilir ya da tamamen bitirmek için girişimde bulunabilirsiniz. Mars retrosu Koç burcunda devam ettiği için hızlı ve yeni kararlar zarar getirebilir. Bu dönemde ilişkilerle ilgili eski konular açılabilir ve eski sevgili ya da eşle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Haksızlık yapanlarla ilgili bu dönemde ilahi adalet devreye girebilir ve kadersel hesaplaşmalar yaşanabilir.

Bu dönemde burcu, yükseleni ya da Ay burcu Terazi, İkizler ve Kova olanlar yaptıklarıyla dikkat çekip öne çıkabilirler. Bu hafta perşembe ve cuma günleri Ay Oğlak burcunda ilerleyecek, gündemimizde çok ciddi konular olabilir ve karamsarlığa karşı dikkatli olmamız gerekebilir! Maddi konular ya da aileyle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Ay Oğlak burcundayken gece mavisi ve siyah renkleri enerjiyi dengeleyebilir.

Ay Oğlak burcundayken oniks ve obsidyen taşlarını taşımak iyi gelebilir. Bu hafta sonu Ay Kova burcunda olacak, aklımıza gelen orijinal fikirleri hayata geçirebiliriz. Açık havada vakit geçirmek Ve Spor yapmak çok iyi gelebilir. Teknolojiyle Ve uzayla ilgili konular ilgimizi çekebilir, bu alanlarda araştırmalar yapılabilir. Sosyal ortamlarda arkadaşlarla zaman geçirilip eğlenilebilir. Aşırı özgürlük isteği ya da asiliğe karşı dikkatli olmak ve ani kararlar almamak faydalı olacaktır.

Ay Kova burcundayken mavi ve mor renkleri fazla enerjiyi dengeleyebilir. Mavi safir ve ametist taşlarını taşımak iyi gelebilir.

27 Eylül Pazar saat 10:41 itibariyle iletişim gezegeni Merkür Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak, bu dönemde gizemli ve derin konular daha fazla ilgimizi çekebilir, merak ettiğimiz mistik konularda araştırmalar yapabiliriz. Çok şüpheci ve sivri dilli olabilir, çevremizdeki insanlar iletişim sorunları yaşayabiliriz. Bu dönemde sizden gizlenen şeyleri araştırıp ortaya çıkartabilir, gizli düşmanlarınızı fark edebilirsiniz. Burcu, yükseleni ya da Ay burcu Akrep olanlar bu dönemde düşünceleriyle ve konuşmalarıyla çok fazla dikkat çekebilirler, iyi haftalar.

Diğer Yazıları

Aşk hayatı hareketleniyor! Romantik günler kapıda

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisiyle duygusal ve hassas bir başlangıç yapabiliriz. Pazartesi, salı ve çarşamba gündemimizde bu hafta ev, aile ve evlilikle ilgili konular olabilir.

Devamını Oku 22.02.2021

15-21 Şubat haftasında bizleri neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Koç burcundaki etkisiyle enerji dolu bir başlangıç yapabilir, aklımızdaki konularla ilgili gerçekleştirmek için aceleci olabiliriz. Merkür retrosu hala devam ettiği için yeni hiç bir konuda acele etmemek ve bir şeyleri başlatmamak en doğrusu olacaktır. Bu dönemde en doğrusu yarım kalan işleri tamamlamak ve rutin işleri yapmaya devam etmek olmalıdır.

Devamını Oku 15.02.2021

8-14 Şubat haftası! Kova Yeniayı hangi burcu nasıl etkileyecek?

Merhaba, haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile iş ve para odaklı başlıyoruz. Geleceğimizi daha fazla düşünebilir ve para hesabı yapabiliriz. Ayrıca ailemizle ilgili de bir gündemimiz olabilir, anne ya da baba sorunlarıyla ilgilenebiliriz.

Devamını Oku 08.02.2021
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS