Mine Ayman Mine Ayman

26 Ekim-1 Kasım haftası! Boğa Dolunayının burçlara etkileri ne olacak?

26.10.2020 Pazartesi | 09:10

Merhaba, haftaya Ay’ın Balık burcundaki etkisi ile duygusal bir başlangıç yapabilir ve geçmiş konulara yoğunlaşıp anılarda yolculuk yapabiliriz.

Sanatsal konular gündemimizde olabilir ve ilham gerektiren konularda çok yaratıcı olabiliriz. Sevdiklerimizin sorunlarıyla ilgilenebilir ve onlara her konuda yardımcı olabiliriz. Bu etkiler salı günü de devam edecek.

Ay Balık burcundayken mor rengi enerjimizi dengeleyebilir. Bu hafta Dolunay haftasında olduğumuz için önemli bir gelişme yaşayabilir, belirsiz bir konunun netleşmesiyle önümüzü daha fazla görebiliriz. Dolunay zamanlarında gizli şeyler ortaya çıkar ve gerçekleri öğrenip aydınlanabiliriz.

28 Ekim Çarşamba, 29 Ekim Perşembe ve 30 Ekim Cuma Ay Koç burcunda İlerleyecek, enerjimiz yüksek olabilir ve yeni başlangıçlar için hevesli olabiliriz ama Merkür retrosunun hala devam ettiğini unutmamalısınız! Yeni başlangıçlar ve yeni kararlar için çok düşünüp iyice araştırma yapmadan büyük bir adım atmamalısınız.

Ay Koç burcundayken kırmızı rengi enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. Hafta sonu ise Ay Boğa burcunda ilerleyecek ve Boğa Dolunayının etkisini çok yoğun bir şekilde hissedeceksiniz.

31 Ekim Cumartesi 17:49’da Boğa burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte hayatınızın bir alanında önemli bir bitiş ya da başlangıç yaşayabilirsiniz. Gündemimizde maddi konular, estetik, moda, lüks eşyalar, sanat, yeme-içme ve diyet gibi konular olabilir. Boğa Dolunayında en çok burcu ya da yükseleni Boğa, Akrep, Aslan ve Kova olanlar etkilenecek. Ay Boğa burcundayken kırmızı ve turuncu renkler enerjimizi arttırabilir.

Diğer Yazıları

Aşk hayatı hareketleniyor! Romantik günler kapıda

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisiyle duygusal ve hassas bir başlangıç yapabiliriz. Pazartesi, salı ve çarşamba gündemimizde bu hafta ev, aile ve evlilikle ilgili konular olabilir.

Devamını Oku 22.02.2021

15-21 Şubat haftasında bizleri neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Koç burcundaki etkisiyle enerji dolu bir başlangıç yapabilir, aklımızdaki konularla ilgili gerçekleştirmek için aceleci olabiliriz. Merkür retrosu hala devam ettiği için yeni hiç bir konuda acele etmemek ve bir şeyleri başlatmamak en doğrusu olacaktır. Bu dönemde en doğrusu yarım kalan işleri tamamlamak ve rutin işleri yapmaya devam etmek olmalıdır.

Devamını Oku 15.02.2021

8-14 Şubat haftası! Kova Yeniayı hangi burcu nasıl etkileyecek?

Merhaba, haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile iş ve para odaklı başlıyoruz. Geleceğimizi daha fazla düşünebilir ve para hesabı yapabiliriz. Ayrıca ailemizle ilgili de bir gündemimiz olabilir, anne ya da baba sorunlarıyla ilgilenebiliriz.

Devamını Oku 08.02.2021
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS