Mine Ayman Mine Ayman

30 Kasım 2020 Ay tutulmasının burçlara etkileri

30.11.2020 Pazartesi | 09:04

Merhaba, haftaya İkizler burcunda gerçekleşecek Ay Tutulmasının etkisi ile başlıyoruz. Bu hafta hayatımızın bir alanında çok önemli bir gelişme yaşayabilir ve ani bit bitiş ya da başlangıçla dönüşmeye başlayabiliriz.

Gündemimizde özellikle bilgi ve iletişimle ilgili konular olabilir. Bu hafta yalanlar ortaya çıkabilir ve bilgi kirliliğinden doğan yanlış haberler çürütülebilir. Yalan söyleyen ya da dedikodu yapan insanlar bu dönemde karmalarının bedelini yaşayabilir ve dilleriyle yaptıkları yanlışların bedelini ödemeye başlayabilir.

Ay Tutulması İkizler burcunda olduğu için en çok burcu, yükseleni ya da Ay burcu İkizler, Yay, Başak ve Balık olanlar sert şekilde etkilenecek ve dönüşüm yaşayacaklar!

Eğer yükseleniniz Koç ise gündemimizde para ve mal konuları, Boğa ise sosyal hayatınız ve partneriniz, ikizler ise hassas psikoloji ve kayıplar, Yengeç ise idealler ve güçlü dostlar, Aslan ise iş ve kariyer hayatınız, Başak ise seyahat ve eğitim hayatınız, Yay ise banka ve borç alacak konuları, Oğlak ise eşiniz ya da ortağınız, Kova ise sağlığınız ve günlük işleriniz, Balık ise aşk ve çocuk hayatınız olacaktır.

Ay Tutulması İkizler burcunda gerçekleşeceği için turuncu rengi enerjimizi yükseltebilir.

1 Aralık Salı Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam edecek ama önemli bir açı yapmayacağı için boşlukta olacak yani Aralık ayına belirsiz ve kararsız bir başlangıç yapabilir, hangi yöne gideceğimizi bilemeyebiliriz.

2 Aralık Çarşamba, 3 Aralık Perşembe ve 4 Aralık Cuma saat 15:53’de kadar Ay Yengeç burcunda ilerleyecek, çok duygusal olabilir ve sevdiklerimizi aşırı sahiplenip korumak isteyebiliriz. Evimizle ve ailemizle ilgilenebilir, evimizin içinde yarım kalan işlerimizi tamamlayabiliriz.

Taşınmak ya da evle ilgili yatırım yapmak için de çok uygun bir zaman olabilir. Ay Yengeç burcundayken beyaz ve gri renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

Bu hafta sonu Ay Aslan burcunda olacak, enerjimiz artabilir ve keyfinize düşkün olabiliriz. Sevdiklerimize jestler yapabilir ve sevgilimizle romantik zamanlar geçirebiliriz. Aşırı gurur ve kibire karşı dikkatli olmak gerekir.

6 Aralık Pazar günü Ay Aslan burcunda boşlukta olacağı için sadece rutin işleri yapmak ve dinlenmek en doğrusu olacaktır. Ay Aslan burcundayken altın sarısı enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir, iyi haftalar.

Diğer Yazıları

Aşk hayatı hareketleniyor! Romantik günler kapıda

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisiyle duygusal ve hassas bir başlangıç yapabiliriz. Pazartesi, salı ve çarşamba gündemimizde bu hafta ev, aile ve evlilikle ilgili konular olabilir.

Devamını Oku 22.02.2021

15-21 Şubat haftasında bizleri neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Koç burcundaki etkisiyle enerji dolu bir başlangıç yapabilir, aklımızdaki konularla ilgili gerçekleştirmek için aceleci olabiliriz. Merkür retrosu hala devam ettiği için yeni hiç bir konuda acele etmemek ve bir şeyleri başlatmamak en doğrusu olacaktır. Bu dönemde en doğrusu yarım kalan işleri tamamlamak ve rutin işleri yapmaya devam etmek olmalıdır.

Devamını Oku 15.02.2021

8-14 Şubat haftası! Kova Yeniayı hangi burcu nasıl etkileyecek?

Merhaba, haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile iş ve para odaklı başlıyoruz. Geleceğimizi daha fazla düşünebilir ve para hesabı yapabiliriz. Ayrıca ailemizle ilgili de bir gündemimiz olabilir, anne ya da baba sorunlarıyla ilgilenebiliriz.

Devamını Oku 08.02.2021
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS