Mine Ayman Mine Ayman

Hesaplaşma zamanı! Eski defterler açılabilir

02.11.2020 Pazartesi | 09:07

Merhaba, haftaya Ay’ın Boğa burcundaki boşluk etkisiyle kafamız karışık ve oldukça kararsız bir başlangıç yapacağız. Hangi yöne gideceğimizi bilemeyebiliriz ve Merkür retrosu da hala devam ettiği için iletişim sorunları yaşayabiliriz. Bu hafta eski ve kapanmamış bir konuyla ilgili hesaplaşma yaşanabilir, sorunu kökten çözmek için bu Cuma günü itibariyle harekete geçebiliriz.

2 Kasım Pazartesi 13:00 itibariyle Ay İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak ve iletişim dünyamız canlanacak ama çok fazla kirli bilgi ortamınızda dolaşabilir dikkat

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri her duyduğunuza inanmamalı ve yalan haberlere karşı dikkatli olmalısınız! Ay İkizler burcundayken turuncu rengi enerjinizi arttırabilir.

3 Kasım Salı 20:50’de Terazi burcunda Merkür retrosu bitecek ve önümüzdeki günlerde iletişim dünyamız canlanmaya ve beklediğimiz haberler gelmeye başlayacak.

Merkür retrosunun son günü olan Salı günü iletişimle ya da ulaşımla ilgili büyük karışıklıklar yaşanabilir, eski bir partnerle karşı karşıya gelinip bir hesaplaşma yaşanabilir!

Yeni anlaşmalar ve imzalar için 9 Kasım haftasının beklenmesi en doğrusu olacaktır.

5 Kasım Perşembe ve 6 Kasım Cuma Ay Yengeç burcunda ilerleyecek, çok duygusal olabilir ve sevdiklerimizi aşırı sahiplenebiliriz.

Gündemimizde ev ve aileyle ilgili konular olabilir, evin içinde yeni düzenlemelere yapabiliriz. Ev taşıma, satın alma, şehir ya da ülke değiştirme gibi konular gündeminizde olabilir.

Ülke gündemi çok yoğun olabilir ve milli değerler ön plana çıkabilir. Aşırı duygusallığa ve fanatikliğe karşı dikkatli olmak gerekebilir!

6 Kasım Cuma 11:53’de iletişim gezegeni Merkür ve disiplin gezegeni Satürn arasında gerçekleşecek sert açı kötü haberler getirebilir ve bir konuda üzerimizde baskı hissedip rahatsızlık duyabiliriz. Gündemdeki bir konuyla ilgili yeni kurallar ya da kısıtlamalar gelebilir!

Bu hafta sonu Ay Aslan burcunda ilerleyecek ve kendimize olan güvenimiz artacak. Yaptıklarımızla öne çıkabilir, beğenilmek ve dikkat çekmek isteyebilirsiniz. Yüce gönüllü olabilir ve sevdiklerinize jestler yapabilirsiniz. Aşk hayatınız canlanabilir ve sevgilinizle romantik zamanlar yaşayabilirsiniz. Ay Aslan burcundayken altın sarısı rengi enerjinizi ve çekiciliğinizi arttırabilir.

Diğer Yazıları

Aşk hayatı hareketleniyor! Romantik günler kapıda

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisiyle duygusal ve hassas bir başlangıç yapabiliriz. Pazartesi, salı ve çarşamba gündemimizde bu hafta ev, aile ve evlilikle ilgili konular olabilir.

Devamını Oku 22.02.2021

15-21 Şubat haftasında bizleri neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Koç burcundaki etkisiyle enerji dolu bir başlangıç yapabilir, aklımızdaki konularla ilgili gerçekleştirmek için aceleci olabiliriz. Merkür retrosu hala devam ettiği için yeni hiç bir konuda acele etmemek ve bir şeyleri başlatmamak en doğrusu olacaktır. Bu dönemde en doğrusu yarım kalan işleri tamamlamak ve rutin işleri yapmaya devam etmek olmalıdır.

Devamını Oku 15.02.2021

8-14 Şubat haftası! Kova Yeniayı hangi burcu nasıl etkileyecek?

Merhaba, haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile iş ve para odaklı başlıyoruz. Geleceğimizi daha fazla düşünebilir ve para hesabı yapabiliriz. Ayrıca ailemizle ilgili de bir gündemimiz olabilir, anne ya da baba sorunlarıyla ilgilenebiliriz.

Devamını Oku 08.02.2021
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS