Sadakatsiz Nevin kimdir? Zerrin Nişancı canlandırıyor! Zerrin Nişancı kaç yaşında, nereli?

A A

11.05.2022 - 18:58 Son Güncelleme:

Sadakatsiz dizisinde Gönül'ün arkadaşı olan Nevin karakteri Zerrin Nişancı tarafından canlandırılmaktadır. Peki ama Sadakatsiz'in Nevin'i Zerrin Nişancı kimdir? Zerrin Nişancı Aşk-ı Memnu dizisindeki performansıyla tanınıyor. İşte Zerrin Nişancı ile ilgili bilgiler...

Sadakatsiz Nevin kimdir? Zerrin Nişancı canlandırıyor! Zerrin Nişancı kaç yaşında, nereli?

Sadakatsiz dizisinde Nevin karakterine Zerrin Nişancı hayat vermektedir. Nevin karakteri dizideki vakfın sahibidir. Asya ile güzel olan ilişkileriyle öne çıkmaktadır. Peki ama Sadakatsiz Nevin kimdir? 

Sadakatsiz Nevin kimdir? 

Sadakatsiz dizisinde Nevin, Cavidan’ın en yakın arkadaşıdır. Dernekteki en önemli isimlerden biri olan Nevin Tekirdağ’ın sosyetesinde yer almaktadır. Bakımlı, kültürlü bir bayan olan Nevin, Gönül’ün de çok önemsediği biridir.

Zerrin Nişancı kimdir?

Zerrin Nişancı Sadakatsiz dizisinde Nevin karakterine hayat vermektedir. 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Şişli Terakki Lisesi mezunudur.İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra bir süre avukatlık yapmıştır. Takı tasarımcılığı, Beymen’de yöneticilik, Gelişim seminerleri ile yaşamına devam etmiştir. Plato Film Okulu’nda Ayla Algan’dan kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır.

“Aşk-ı Memnu” dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu, “Doktorlar” dizisiyle adını duyurmuştur. Bu dizide Şevval karakteriyle tam not alan oyuncu Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde Sevinç karakterine hayat vermiştir.