Kalp Atışı 24. bölüm fragmanı: Eylül tuzağa düşüyor

  1. Ajanda
Kalp Atışı 24. bölüm fragmanı: Eylül tuzağa düşüyor
Kalp Atışı 24. bölüm fragmanı: Eylül tuzağa düşüyor

Ali Asaf'ı kurtarmak isteyen Eylül 'Kalp Atışı' yeni bölüm fragmanına göre tuzağa düşecek. Sevdiği adamı kurtarabilmek için elinden geleni yapan Eylül'ü güvenlik güçleri uyaracak. Eylül'ün yaptıklarından habersiz olan Ali Asaf ise baygın bir şekilde arabada beklerken Kalp Atışı 24. bölüme damga vuran olaylar yaşanacak.

Kalp Atışı son bölümde Eylül ile Ali Asaf'ın ilişkilerini derinden etkileyen gelişmeler yaşanmış ve Eylül gözaltına alınmıştı. Ali ile Eylül'ün yaşadığı romantik dakikaların ardından Eylül cephesinde beklenmedik kötü olaylar meydana gelmişti. Tüm soruların yanıt bulduğu Kalp Atışı’nın 24. bölüm fragmanı ise Ali Asaf'ın hayati tehlikesinin devam edeceğini gösterdi.

KALP ATIŞI 23. BÖLÜM ÖZETİ

Sevilen dizide bu hafta Ali Asaf’tan haber alamayan doktorlar Eylül’ün durumdan haberdar olabileceğini düşünecek. Eylül ve diğerleri Ali Asaf için aramalarını sürdürürken güvenlik güçlerinin genç doktoru gözaltına alması dizideki gündemi değiştirecek. Polis sorgusunda Ali Asaf’la ilgili hiçbir şey bilmediğini ifade eden Eylül serbest bırakılmak isteyecek. Diğer doktorlar ise Ali Asaf’a ulaşabilmek için elinden geleni yapacak.

Yayıncı kuruluştan gelecek bölümle ilgili yapılan özet açıklama ise şu şekilde; Eylül’ü götüren polis aracının kaza yaptığı ve Eylül’ün yaralanan polise müdahale ettiği tanıtımda Nazlı, “Katil, katilsin sen!” diyerek Eylül’ü suçluyor. Ali Asaf’ın uyandığında kendini bağlı halde bulduğu anlarda Eylül, bunu yapan kişinin kim olduğunu bildiğini söylüyor. Eylül’ün, Ali Asaf’ın bilmediği bir kardeşi olduğunu söylediği, Sinan’ın babası Süleyman’ı ölümle tehdit ettiği tanıtımda Sultan, Ali Asaf’ın mezarını hazırlatıyor. Polis sorgusunda gözyaşlarına engel olamayan Eylül’ün, Ali Asaf’ın sözlerini hatırladığı duygusal sahne izleyenleri etkiliyor.  

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Description $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS